SOLIDEA Silver Support elastinis alkūnės raištis
SOLIDEA Silver Support elastinis alkūnės raištis
Kodas: 83004960364718/21 mmHg kompresijos elastinis medicininis alkūnės raištis / įtvaras skirtas patogiam alkūnės sutvirtinimui. Ypač tinka "teniso alkūnės" bei "golfo alkūnės" profilaktikai ir gydymui.
-
SOLIDEA Silver Support Elbow elastinis alkūnės raištis
- 18/21 mmHg pirmos klasės kompresijos elastinis alkūnės raištis / įtvaras, skirtas patogiam alkūnės sutvirtinimui.
- Audinio ypatybių dėka šį raištį lengva ir patogu apsimauti ir dėvėti.
- Speciali stipresnio audinio dalis sutvirtina alkūnę išilgai sąnario, o minkšta alkūnės dalis leidžia laisvai ją lankstyti.
- Idealiai tinka apsaugai sportuojant, ypač "teniso alkūnės" bei "golfo alkūnės" profilaktikai ir gydymui.
- Taip pat rekomenduojamas naudoti pasitempus sausgysles, nustačius tendinitą, esant išnirimams, artrozei ir reabilituojantis po kaulų lūžių.
- Raiščio audinio sudėtyje esančios sidabro jonų gijos palaiko biologinę odos paviršinių bakterijų pusiausvyrą, taip pat užkerta kelią bakterijų plitimui ant audinio.
- Spalvos: Nero (juoda), Bianco (balta), Camel (šiltai šviesi kūno).
- Dydžiai: S, M, L, XL.
- Sudėtis: 75% poliamidas, 25% elastanas.
Prieš renkantis šį modelį arba jeigu nerandate savo norimo dydžio ir spalvos labai rekomenduojame pasikonsultuoti su mūsų specialistais telefonu +370 686 17010 arba el. paštu info@tylaris.lt Prekė Jums gali būti užsakoma individualiai iš gamintojo ir pristatoma per 3-4 savaites.
Svarbiausi dalykai, į kuriuos būtina atsižvelgti renkantis kompresines kojines yra kompresija, modelis ir dydis.
Kompresija (suspaudimas) matuojama mmHG ir nurodoma prie kiekvieno gaminio. Tai visada yra du skaičiai (pvz. 15/18 mmHg) - didesnis rodo kompresiją gaminio apačioje, o mažesnis - gaminio viršuje. Tokia paskirstyta, tolygiai silpnėjanti kompresija užtikrina sklandžią kojų venų kraujotaką, padeda pumpuoti kraują iš apačios į viršų. Pagal Europos sąjungos standartus UNI ENV 12718 priklausomai nuo kompresijos stiprumo gaminiai skirstomi į klases. Žemiau šiame straipsnyje rasite lentelę, pagal kurią galėsite įsivertinti kokia kompresija jums pakankama. Beje, kompresines kojines iki 18/21 mmHg (140 den) rekomenduojama nešioti profilaktiškai, net ir neturint venų problemų. Tai itin svarbu ilgai stovimą ar sėdimą darbą dirbantiems bei daug keliaujantiems žmonėms, nes jiems dažniausiai vystosi kojų venų nepakankamumas.
Daugiau informacijos apie tai, kaip išsirinkti kopresines kojines, skaitykite čia.
Kompresinės pėdkelnės ir figūrą formuojantis apatinis trikotažas nuo įprastų pėdkelnių ar trikotažo skiriasi savo kompresinėmis savybėmis.
Tai reiškia ne tik tai, kad šie gaminiai padailina Jūsų išvaizdą, pagerina sveikatą ir savijautą, bet ir tai, kad jų dėvėjimas priežiūra taip pat yra šiek tiek kitokia.
Plačiau skaitykite čia.
Renkantis naują rūbą dažniausiai atidžiai įvertiname jo modelį, siluetą, spalvą, bet ar visada atkreipiame dėmesį pluošto, iš kurio jis pagamintas, sudėtį? O juk būtent nuo sudėties priklausys kaip drabužis dėvėsis, kokiomis savybėmis pasižymės, kokia bus jo priežiūra. Šiame straipsnyje trumpai supažindinsime su pagrindinėmis audinių rūšimis, jų svarbiausiomis savybėmis, dėvėjimo ir priežiūros ypatumais.
Pagal tai, iš ko audinys pagamintas, visus audinius galima būtų suskirstyti į tris pagrindines grupes:
1. Natūralus pluoštas (medvilnė, linas, vilna, šilkas)
2. Dirbtinis pluoštas, pagamintas iš natūralių, bet chemiškai apdodorotų medžiagų (viskozė, modalas, bambuko pluoštas, acetatas)
3. Sintetiniai audiniai (poliesteris, poliamidas, nailonas, mikrofibra, elastanas)To paties pluošto audinys gali skirtis ir pagal tai, kaip jis pagamintas – pvz. trikotažas, atlasas, satinas, nėriniai, tiulis ir pan.
Išbandei? Būk pirmas ir įvertink - padėk kitiems apsispręsti.Rašyti atsiliepimą