SOLIDEA Venere 70 sheer kompresinės pėdkelnės
SOLIDEA Venere 70 sheer kompresinės pėdkelnės
Kodas: 830049603014SOLIDEA Venere elegantiškos 12/15mmHg paskirtytos kompresijos 70 denų permatomos profilaktinės kompresinės pėdkelnės 016970
-
SOLIDEA Venere 70 sheer kompresinės pėdkelnės
- 70 denų profilaktinės lygaus mezgimo permatomos iki pat viršaus kompresinės pėdkelnės.
- Paskirstyta 12/15 mmHg profilaktinės klasės kompresija pagerina kojų kraujotaką.
- Minkštas tamprus juosmuo.
- Masažuojantis padukas suteikia papildomo komforto.
- Su medvilniniu įsiuviu.
Dydis: Renkantis tinkamą dydį rekomenduojama vadovautis ūgio ir svorio santykio lentele. Jeigu ūgio ir svorio santykis yra ties riba tarp dviejų dydžių, rekomenduojama pirmiausiai vadovautis svoriu.
Renkantis tinkamą dydį rekomenduojama vadovautis ūgio ir svorio santykio lentele. Jeigu ūgio ir svorio santykis yra ties riba tarp dviejų dydžių, rekomenduojama pirmiausiai vadovautis svoriu.
Svarbiausi dalykai, į kuriuos būtina atsižvelgti renkantis kompresines kojines yra kompresija, modelis ir dydis.
Kompresija (suspaudimas) matuojama mmHG ir nurodoma prie kiekvieno gaminio. Tai visada yra du skaičiai (pvz. 15/18 mmHg) - didesnis rodo kompresiją gaminio apačioje, o mažesnis - gaminio viršuje. Tokia paskirstyta, tolygiai silpnėjanti kompresija užtikrina sklandžią kojų venų kraujotaką, padeda pumpuoti kraują iš apačios į viršų. Pagal Europos sąjungos standartus UNI ENV 12718 priklausomai nuo kompresijos stiprumo gaminiai skirstomi į klases. Žemiau šiame straipsnyje rasite lentelę, pagal kurią galėsite įsivertinti kokia kompresija jums pakankama. Beje, kompresines kojines iki 18/21 mmHg (140 den) rekomenduojama nešioti profilaktiškai, net ir neturint venų problemų. Tai itin svarbu ilgai stovimą ar sėdimą darbą dirbantiems bei daug keliaujantiems žmonėms, nes jiems dažniausiai vystosi kojų venų nepakankamumas.
Daugiau informacijos apie tai, kaip išsirinkti kopresines kojines, skaitykite čia.
Kompresinės pėdkelnės ir figūrą formuojantis apatinis trikotažas nuo įprastų pėdkelnių ar trikotažo skiriasi savo kompresinėmis savybėmis.
Tai reiškia ne tik tai, kad šie gaminiai padailina Jūsų išvaizdą, pagerina sveikatą ir savijautą, bet ir tai, kad jų dėvėjimas priežiūra taip pat yra šiek tiek kitokia.
Plačiau skaitykite čia.
Renkantis naują rūbą dažniausiai atidžiai įvertiname jo modelį, siluetą, spalvą, bet ar visada atkreipiame dėmesį pluošto, iš kurio jis pagamintas, sudėtį? O juk būtent nuo sudėties priklausys kaip drabužis dėvėsis, kokiomis savybėmis pasižymės, kokia bus jo priežiūra. Šiame straipsnyje trumpai supažindinsime su pagrindinėmis audinių rūšimis, jų svarbiausiomis savybėmis, dėvėjimo ir priežiūros ypatumais.
Pagal tai, iš ko audinys pagamintas, visus audinius galima būtų suskirstyti į tris pagrindines grupes:
1. Natūralus pluoštas (medvilnė, linas, vilna, šilkas)
2. Dirbtinis pluoštas, pagamintas iš natūralių, bet chemiškai apdodorotų medžiagų (viskozė, modalas, bambuko pluoštas, acetatas)
3. Sintetiniai audiniai (poliesteris, poliamidas, nailonas, mikrofibra, elastanas)To paties pluošto audinys gali skirtis ir pagal tai, kaip jis pagamintas – pvz. trikotažas, atlasas, satinas, nėriniai, tiulis ir pan.
Išbandei? Būk pirmas ir įvertink - padėk kitiems apsispręsti.Rašyti atsiliepimą Panašios prekės